THE ULTIMATE GUIDE TO HERBALIFE üYELIK

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi elbette kullandığına ve şahsi bilgilerinize ilgili haklarınıza müteveccih bili vermektedir.

Bu tür bir Bildirim’in ardından bu Kent’yi yahut öbür Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri ikrar ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden güvenli geçmek için bu Konvansiyon’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Her güzellik üzere Herbalife da paylaştıkça fazlalıkyor. Herbalife üyesi bulunmak isteyenlere gösterdiğiniz bağış ve sefer sayesinde alt ekibinizi oluşturabilir, iskonto cirimınızı arttırabilir ve zir ekipleriniz ile oluşturduğunuz çhileışma takımınıza payanda olabilirsiniz.

C– 05072851125 nolu İlgili telefon numarasından bizlere ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Seki Paketini bapda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz. Bapda ödeme sistemi ile herbalife üyeliği yalnızca bizim sitemizde olan bir imkandır.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da planlı beslenme ve diyabetik kongresine pekldı. Yaklaşık 750 berklımcı ile gerçekleşen kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk evetşandı. Herbalife ise katılımcılara herbalife sistemi ve sağlamlıklı dirim dâhilin yapmış oldukları karşı bir toplantı düzenledi.

şehir’bile veya başka Maruz Bilgiler’bile kullanılan bütün nominalmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin yahut sair Sunulan Bilgiler’in herhangi devamını oku bir şahsa, coğrafi bölgeye yahut eleştiri kayranına herhangi bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Site’den veya sitedeki özge Maruz Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, horda fiilbu Sözleşme’nın altıncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) belirtik bir şekilde belirtilen hususlar haricinde Kent’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i tasarrufınızı eğlemek ile sınırlı olacaktır.

Tablet formunda bir gıda takviyesi olup özellikle kas spazmlarının giderilmesine yönelik içerikler sunmaktadır. Regl dönemlerindeki ağrı ve sancının azaltılması, vitamin – mineral ihtiyacının önlanmasına yardımcı olmaktadır.

Site’yi kullanmanızdan yahut kullanamamanızdan veya diğer Maruz Bilgiler’i satın almanızdan veya kullanmanızdan;

Kafakalarını maksatlı olarak rastgele bir şekilde bayağı almak veya maddi içsel pert yöneltmek; Kendi kimliğinizi veya ehil olabileceğiniz herhangi bir anlayıştirakinizi yanlış beyan buyurmak;

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda veya yasalar aracılığıyla gereken müddet süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bandajlı olarak başkalık gösterir.

Kent’yi veya diğer Maruz Bilgiler’i veya bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz herhangi bir bilgiyi bayağıdaki yalnızçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Kent’den yahut özge Sunulan Bilgiler’den elektronik beyinınıza indirdiğiniz veya gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin doğrudan yahut dolaylı olarak münasebet evetğu ve sizin veya rastgele bir üçüncü şahsın sunulan kaldığı her tür hasardan yalnızca siz sorumlusunuz.

Merhaba Ben Herbalife satın aldım (shake ve çkamer) shake kullanmaya saksıladım 1 hafta kadar kullandım. Yalnız sonra kul baş balkısı ve mide bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page